Sleva!

Dr. Merritz

Original price was: 3 598,00 Kč.Current price is: 1 799,00 Kč.

Koupit Dr. Merritz se slevou v ČR. Cena za Dr. Merritz s úžasnou slevou 50 %. Doprava zdarma. Dobírková platba. Oficiální internetový obchod v České republice pro prodej Dr. Merritz.

Katalogové číslo: 517666635000 Kategorie:

Popis

Na Dr. Merritz je nyní poskytována sleva 50 % v našem online obchodě s vitamíny a doplňky stravy. Nepromeškejte tuto příležitost koupit Dr. Merritz za tak nízkou cenu. Rádi odpovíme na všechny vaše otázky ohledně produktu Dr. Merritz.

* Upozorňujeme, že při zkoumání vzorků výrobků na této webové stránce mohou nastat problémy týkající se přesnosti reprodukce barev a vzhledu výrobku. Výrobce si vyhrazuje právo jednostranně měnit barevné provedení, design obalu a formu uvedení na trh bez předchozího upozornění spotřebitele.

Výrobce může v receptuře výrobku používat zaměnitelné komponenty, které mají stejný kosmetický účinek. V důsledku toho se může textura a barva výrobku lišit od toho, co je vidět na obrazovce.

Výrobek obsahuje přírodní složky a výrobce může v důsledku sezónnosti používat zaměnitelné komponenty bez ovlivnění vlastností výrobku.

Upozorňujeme, že shoda objednaného výrobku se ověřuje na poště a po tomto bodě nebudou přijímány žádné výměny ani vrácení.

Tento reklamní článek je založen na fikci a veškerá podobnost s reálnými lidmi, místy nebo událostmi je čistě náhodná.

Inzerovaný produkt je doplněk stravy. Doplněky stravy jsou produkty určené k doplnění stravy. Nejedná se o léky a nejsou určeny k léčbě, diagnostice, zmírnění, prevenci nebo léčbě nemocí.

Výrobek není lék a individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na tělesných vlastnostech. Propagační cena platí pouze při objednání minimálního kurzu. Další informace naleznete u našich manažerů. Pro kontakt s manažerem prosím vytvořte objednávku a náš tým vás bude kontaktovat.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dr. Merritz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *